Hakkımızda

Türkiye’de Yüksek Hızlı Tren sektöründe ilk ve tek yerli bakım yüklenicisi ve Avrupa Demiryolu Ajansı (ERA)’dan uluslararası geçerliliğe sahip ‘Bakımdan Sorumlu Birim’ sertifikasını alan ilk özel kuruluş olan TMS Tren Bakım Onarım A.Ş. firmamız (diğer ismi ile TMS Technic) vizyonu çerçevesinde raylı sistemlerde daha fazla katma değer yaratan firma olmayı hedeflemiştir.

Toplu taşımanın en ivmeli yansımasının görüldüğü şehirlerarası raylı ulaşım ve şehir içi hafif raylı sistemlerdeki gelişmeler çerçevesinde, başta traction motor (cer) olmak üzere, tren üzeri tüm komponentlerin bakım/onarım ve revizyonlarında İLK ve EN iyi hizmeti veren firma olmanın gerekliliğini kavramıştır. Bu kapsamda 2020 Ağustos ayında Başkent OSB/Ankara`da toplam 2,200 m2 kapalı alanda özel ve yeni olarak tasarlanıp imalatları bitirilen ekipmanları ile faaliyetlerine başlamıştır.

Yeni tesisimiz raylı sistem komponentlerine ilave olarak endüstriyel ile yenilenebilir enerji sektöründeki sistemlere ait AC, DC, servo, tork ve spindle motorlara da hizmet vermekte olup ilerleyen zamanlarda yapılanmasını askeri sistemlerin ihtiyaçlarına göre de uyarlayacaktır.

Mühendise Sorun

 

Fiyat Teklifi Alın

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.